0
brbrbrbrInstagrami tashme eshte kthyer nje nder rrjetet sociale me te famshme per publikimin e fotove Madje ne te mund te shohesh postime nga me normalet e deri tek me intimetbrbr
brbrJa fotot me te famshme ne Instagrambrbr
brbr1- Selfie i Oscarbrbr
brbrE kush mund ta harroje selfie-n e aktoreve te Oscar pas perfundimit te edicionit te ketij viti Nje dite me pas mediat folen me shume per te se sa per cmimet e shperndarabrbr
brbr2- Belfie i Kim Kardashianbrbr
brbrNuk mjafton vetem fytyra apo i gjithe trupi Tani ne mode eshte edhe belfie e njohur ndryshe si fotografimi i fundshpines Fotoja e Kim Kardashian ku ka fotografuar fundshpinen e saj eshte nje nder me te popullurat me plot 1114148 pelqimebrbr
brbr3- Dasma e Kim Kardashianbrbr
brbrFotoja e puthjes se dasmes se Kim Kardashian dhe Kanye West eshte fotoja me me shume like ne historine e fotove ne Instagram Kjo foto ka marre plot 2360217 pelqimebrbr
brbr4- Dasma e Presidentit te Amerikesbrbr
brbrNe llogarine e tij ne Instagram edhe Presidenti i Amerikes Barack Obama ka postuar foton e dasmes me bashkeshorten Michelle Fotoja e tyre ka marre 203374 pelqimebrbr
brbr5- Idiotesia e Justin Bieberbrbr
brbrNje foto e postuar nga kengetari Justin Bieber ne llogarine e tij ne Instagram eshte quajtur idiotesia e tij me e madhe Ai ka krahasuar veten e tij me mbretin e popit Michael Jackson dhe per kete ka marre nje pafundesi kritikashbrbr
brbr6- Fotot e dashurisebrbr
brbrMurad Osmann u be i njohur kur postoi ne Instagram foto me te dashuren e tij te cilet shetiten vende te shumta ne bote Ne secilen prej tyre ai shtrengonte doren e saj Kjo shenje dashurie frymezoi per nje kohe te gjate gjithe botenbrbr
brbrK Petrobrbr