Aksident me një të plagosur në superstradën Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldre.ambulance


Sipas te dhenave te para mesohet se nje automjet fuoristrade ka perplasur nje person qe udhetonte me motor.


Per pasoje ka mbetur i plagosur rende drejtuesi i motorit dhe eshte derguar ne spitalin e Traumes ne Tirane.


Ne kete aksident eshte perfshire edhe nje automjet tjeter. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.