brbrEdhe pse ndodhet vetem 30 metra larg stacionit te policise nje agjenci e transfertave te parave ne Fushe Kruje nuk i ka shpetuar grabitjes Nje person i maskuar ka hyre me arme ne dore dhe i ka marre punonjeses rreth 200 mije leke Pasi ka marre parate grabitesi eshte larguar qetesisht nga vendi i ngjarjes Burime nga policia bejne te ditur se jane shoqeruar disa persona lidhur me ngjarjen Kjo eshte hera e dyte qe kjo agjenci transfertash grabitet ndersa autoret ne te dyja rastet nuk jane kapurbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br