TIRANE- Nje incident i rende eshte shenuar sot ne drejtorine e pergjithshme te tatimeve ku eshte dhunuar gazetari i RTV Ora News.

Grupi i xhirimit te emisionit investigativ Alarm po ndiqte nje teme me faturat tatimore dhe gazetari ka kerkuar informacion ne drejtorine e tatimeve por eshte dhunuar fizikisht.

Roja e ketij institucioni e ka qelluar disa here gazetarin i cili ka perfunduar ne spital si pasoje e plageve te marra.