24-07-2013 / Gazeta 55

Ministri i Teknologjisë dhe Inovacionit, Genc Pollo ka qenë i pari i cili përmes Facebook-ut i ka uruar fitoren kreut të ri të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.
“Urime Lul Bashës, kryetar i porsazgjedhur i Partisë Demokratike. Fat të mbarë e sukses të shpejtë”- ka shkruar Pollo në profilin e tij.

...