I pari i Etnon, Genc Prelvukaj, ka postuar një fotografi në rrjetet sociale, foto të cilën e ka realizuar kohë më parë.
E bashkë më të, është edhe ikona, krenaria shqiptare, aktorja Eliza Dukshu. Në këtë foto, ata të dy shihen që janë duke u përshëndetur për dore dhe të dy janë të buzëqeshur.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Pa dyshim takimi me një aktore të madhe siç është Eliza, është një kujtim shumë i bukur për Gencin. /Indeksonline/