Ish-kryeministr Berisha pretendon se qytetari dixhital ka bërë një denoncim të pazakontë. Në zonën Mjull-Bathore, në  Sauk të Tiranës është gjetur një automjet i braktisur dhe me municion brenda.


Qytetari jep edhe targat e makinës dhe thotë se brenda Benz-it,  me targa AA757RU, janë gjetur dy automatikë, që janë përdorur për të bërë krim. Qytetari  thotë gjithashtu se policia e ka fshehur ngjarjen dhe se as media nuk e ka raportuar si ngjarje.


Denoncimi i Berishës


Narkopolicia fsheh gjetjen e mjetit te krimit!


 


Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb


Mirembrema ,doktorr te uroj te jesh mir me shendet,,dje ne lagjen mjull-bathore ne sauk eshte gjet nje makin e braktisur e cila kishte dhe armatim brenda 2 automatik qe do te thot qe ka ber nje krim po kjo nuk u dha as nga policia dhe as nga medjat ,makina MERCEDES-BENZ CLS me targa AA757RU, çfar fshihet pas ksaj qe policia nuk e njoftoj,doktorr te falenderoj ,te lutem anonim,


 


Gazeta Shqip