Një gjest i shëmtuar ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në ndeshjen midis Njukasëll dhe Manccester Junajted.

Mbrojtësi i Manccester Junajtid, Xhoni Evans është përleshur me sulmuesin e Njukasëll, Papis Cisse duke e pështyrë atë, mirpo edhe reagimi i sulmuesit ka ardhur në të njëjtën mënyrë. /Start/