Adem Grabovci ka thënë se qëllimi i publikimit të përgjimeve ka qenë përçarja.

Analistët kanë paralajmëruar pasoja, shkruan Kosova Sot.

“Të gjitha ato që shihen se më shumë kanë qenë hajgare në mes të shokëve. Madje Samiu vetë e ka atë fjalor dhe këtë e dime të gjithë, edhe Jakupi edhe të gjithë sepse të gjithë qeshin me të dhe askush nuk i idhnohet”, ka thënë Grabovci, transmeton Indeksonline.