Skuadra italiane Juventus eshte shume i interesuar te perforcohet me nje mesfushor dhe emri i fundit eshte Granit Xhaka Mesfushori me origjine shqiptare qe gjendet ne Prishtine per pushime eshte ne orbiten e Juventusitbr
br
Shtypi italian shkruan se Xhaka vellai i mesfushorit te kombetares kuqezi Taulantit ka rene ne sy ne ndeshjen e Champions-it mes Juves dhe skuadres gjermanebr
br
Kapiteni i Borussas se MGladbahut eshte denuar me tri ndeshje per shkak te kartonit te kuq qe ka marre ne ndeshjen e fundit Ai ka rene ne sy te Juventusit ne ndeshjet e Liges se Kampioneve ku ishin ne grup shkruan faqja calciomercatocom fgnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix