Topi i Arte

I intervistuar nga e perditshmja spanjolle Marca Pep Guardiola ka folur per lojtaret e tij kandidate per Topin e Arte dhe per nominimin si trajneri me i mire. Ja cfare zbulon gazeta Mesi eshte sigurisht me i miri por edhe Ksavi e Iniesta e meritojne cmimin me shume per karrieren e tyre. Nuk mund tju them asgje atyre qe votojne te gjithe i kane pare veprat e ketyre lojtareve si ne nivelin nderkombetar ashtu edhe ne ate te klubeve qe te tre e meritojne cmimin. Per sa i perket kandidatures se tij Trajneri me i mire Kane shume opsione per cmimin.