Aktorja turke, Nurgül Yeilçay njohur tek ne si Gylseren, në filmin Fate të kryqëzuara ka prezantuar motrën e saj.


Ajo quhet Hacer Ye?ilçay dhe është me e madhe se Gylsereni.


Aktorja njihet si femër e bukur, por edhe motra e saj ngjan shumë me të.


Nga fotoja duket se motrat kanë buzëqeshjen dhe sytë e njëjtë.@hayamagazine #april kapak mücevherler: @piaget @erdemlondon @beseyustel @gulistantartar @giselebaykal


A post shared by Nurgul Yesilcay (@nurgulyesilcayy) on