Hari Mulla ka dhënë dorëheqjen nga Bordi i Administrimit të Universitetit të Mjekësisë. Mulla ka paraqitur dorëheqjen e tij duke deklaruar se ky vendim është i parevokueshm dhe e ka marrë për arsye personale.


“Ju falënderoj për besimin për emërimin në këtë detyrë të rëndësishme,”-është shprehur Mulla.


Vijon…


/Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter