Një helikopter me 6 turistë ka humbur kontrollin gjatë uljes në Fixhi ditën e mërkurë.


Video e filmuar në ResortinTreasure Island tregon momentin tmerrues se si helikopteri përplaset me një pemë.


6 pasagjerët së bashku me pilotin u larguan pa dëme fizike nga incidenti.


Autoritetet e aviacionit në Fixhi kanë filluar hetimet për të zbuluar pse helikopteri humbi kontrollin.


Helicopter-crash-2_3534782b


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter