Pas largimit të ish partneres së tij në Londër, Pranvera Skana, Henri Çili duket se ka nisur një lidhje të re romantike.


Ashtu siç shkruan dhe Anabel, administratori i UET është shfaqur në dasmën e princit Leka, i shoqëruar nga një brune bukuroshe në fund të 20-tave.


Duke qënë se Çili është treguar gjithmonë i rezervuar në lidhje me jetën e tij private, e këtë herë zgjodhi të dilte publikisht para fotografëve me një vajzë të re, ky është një lloj sqarimi që historia me Pranvera Skanën është mbyllur.


Por, mësohet se e dashura e re quhet gjithashtu Pranvera dhe punon si pedagoge në Universitetin Europian të Tiranës, shkruan Anabel.


c45e29d1131b26cd83d6bc3625fe51f0 a0d2f9a72c3049cbbf09f82e2a607489 d5244d0cefc259ef05d86a3dceee9c9f


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter