Ky hotel, resort për ski në Gjeorgji është ndërtuar nga dhjetra kontenierë mallrash. Për vetë vendin ku është ndërtuar ky hotel shumë turistë ndalojnë qoftë dhe për të bërë foto .


Qëllimi i këtij hoteli është harmonia me natyrën dhe të përshtatej me mjedisin.  


Pronari planifikon që shumë shpejtë hoteli të ketë edhe një pishinë dhe sallë joga.
 


/Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter