Një shqiptar është gjetur i pajetë në banesën e tij në rrethana të mistershme. Sipas mediave italiane ai është gjetur i vdekur në banesën e tij në Romë.


Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në rrugën Tota, Valmontone në Romë dhe ka dyshime se 33-vjeçari shqiptar është vrarë. Nga hetimet e para zbulohet se ai është gjetur i mbytur.


Policia që ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

22 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)