0
brbr

brbrIshte koha per tu larguar Lukas Podolski u tha lamtumire tifozeve te Arsenalit dhe u prit nga tifozet e Interit ne aeroportin e Linatesbrbr
brbrSulmuesi gjerman eshte huazuar nga londinezet ne Milano dhe beson se karrieren do ta vazhdoje ne Serine Abrbr
brbrPasi provoi Bundesligen dhe Premier Ligen do te testoje edhe Serine A Podolski ndihet mire edhe pse futbolli italian nuk eshte me ai i dikurshmibrbr
brbrPer fat te keq Interi nuk eshte ne ditet e tij me te mira Jo ne Champions dhe ne vendin e 11-te ne Serine Abrbr
brbrMediat e vune menjehere ne veshtiresi ish-lojtarin e Bajernit dhe Kelnit Shtate vjet me pare ai u shpreh si tifoz i Juventusit dhe deklaroi se Interi i fitoi kampionatet atehere sepse Juve ishte ne Serine Bbrbr
brbrGjithsesi tifozet e Interit do ti harrojne te gjitha nese Podolski ben detyren dhe shenon gola Ndonese tek Arsenali nuk u aktivizua shume serish realizoi jo pakbrbr
brbrTv Klanbrbr


Arsenal Inter Lukas Podolski