Isidor Sekseri është blerja e re e Dinamos. Mesfushori 23-vjeçar, ish-lojtari i Shkumbinit gjatë sezonit të kaluar, do të firmosë një kontratë dyvjeçare.DINAMO NË MERKATOTË ARDHUR: Isli Hidi, Gjergji Muzaka, Nestor Martinena, Esteban Garsia, Isidor SekseriTË LARGUAR: Elvis Kotorri, Maksimilano Timpanaro, Nikola Delmonte, Bekim Kuli, Pape Diop


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Merkure, 28 Korrik 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili