Trajneri i kombëtarës Giani de Biasi publikon listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e rradhës së kombëtares, 24 mars Itali- Shqipëri dhe 28 Mars për ndeshjen miqësore Shqipëri- Bosnje 


 Albi Alla është risia më e fundit për ndeshjen.Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter