Rrjetet sociale:

Skrapari U-17 fitoi 2-0 me Bilisht Sport U-17. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 6-të të kampionatit të moshave U-17, Kategoria e Parë, Grupi i Jugut. Golat për Skraparin u shënuan nga Seferasi, Hysenllari dhe Jaho. Për Bilishtin realizoi një dygolësh Nallbati.U-17, Kategoria e Parë

Java 6, 18.10.2009Luftëtari-Pogradeci (nuk u zhvillua)

Skrapari-Bilisht Sport 3-2

Memaliaj-Gramozi (të hënën, 19.10)

Bylis-Sopoti 1-1RENDITJA

1.    Pogradeci 12

2.    Gramozi 12

3.    Sopoti 8

4.    Skrapari 7

5.    Memaliaj 7

6.    Bilisht Sport 6

7.    Luftëtari 4

8.    Bylis 4


Numri i klikimeve - 1767
  E Hene, 19 Tetor 2009