Rrjetet sociale:

Pogradeci U-17 fitoi 6-0 me Skrapari U-17. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 7-të të kampionatit të moshave U-17, Kategoria e Parë, Grupi i Jugut. Golat për Pogradecin u shënaun nga Çekiçi, Laska (3), Liçkollari dhe Abrashi.

Kategoria e Parë

Grupi i Jugut

Java 7, 25.10.2009Gramozi-Sopoti (nuk u zhvillua)

Bilisht Sport-Memaliaj 4-1

Pogradeci –Skrapari 6-0

Luftëtari-Bylis 3-0RENDITJA

1.    Pogradeci 15

2.    Gramozi 12

3.    Memaliaj 10

4.    Bilisht Sport 9

5.    Sopoti 8

6.    Luftëtari 7

7.    Skrapari 7

8.    Bylis 4


Numri i klikimeve - 483
  E Hene, 26 Tetor 2009