E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë ndodh nëse prisni një top gome dhe e ndani në gjysmë?


Babë e birë, Lincoln dhe Dan e kanë zbuluar përgjigjen për ju.


Të pajisur me një sharrë elektrike dhe pesë topa me përmasa të ndryshme, dyshja, motoja e të cilëve është Ne presim gjëra për ti hapur që mos ti bëni ju, kanë prerë topat.


Kur ata i kanë ndarë topat në gjysmë, shirita elastikë kanë dalë në ajër nga të gjitha drejtimet.


Video është postuar në kanalin e tyre të Youtube me titullin Çfarë është brenda dhe ka marrë mbi 1 milionë klikime.


3190AD9300000578-0-image-a-20_1456442596078


 


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter