"Panorama" ka mësuar emrat e deputetëve të PD, që së bashku me kreun e opozitës Lulzim Bashën do të takojnë nesër Sekretarin amerikan të Shtetit John Kerry.

kerry-basha

Burimet thanë se deputetët e PD janë Edi Paloka, Jorida Tabaku, Edmond Spaho dhe Aldo Bumçi.


Verde Watches Albania

Takimi Basha-Kerry, ku të pranishëm do të jenë edhe 4 deputetet e PD dhe delegacioni që e shoqëron Sekretarin Amerikan do të zhvillohet në Hotel Rogner.