p styletext-align justifyMe ardhjen e cdo sezoni te ri parfumieret nxjerrin ne treg aroma te ndryshme te lehta per tu hedhur direkt e ne lekure do sezon aromat tona te preferuara pershtaten me temperaturat e jashtme Ne pranvere aromat jane te lehta te fresketa dhe me lule Ato mund te hidhen direkt ne lekure per te perhapur arome gjate gjithe ditesbrbr
p styletext-align justifyPor parfumet evoluojne ne varesi te lekures dhe te momentit kur ne i hedhim Parfumi zbehet paksa ne fund te dites por gjate drekes ne gjithmone zbulojne esenca te reja te tij Nje parfum tregon shume per karakterin dhe temperamentin e nje gruaje keshtu qe perdorimi i tij nuk duhet neglizhuar shkruan Living Ne varesi te karakterit zgjidhni aromat qe ju pershtatenbrbr
p styletext-align justifyCilat jane aromat e duhura per sezonin e pranveresbrbr
p styletext-align justifyKete stine ju do te gjeni shume parfume me baze trendafili kjo arome eshte ideale per karakteret e qeta dhe te embla Tek parfumet me lule ju do te gjeni gjithashtu lule te bardha aroma e tyre eshte argetuese dhe e sofi stikuar ne te njejten kohe Parfumet me arome freskie pylli dhe vanilje thelbesore cdo sezon do te jene edhe kete vere te preferuarit tuajbrbr
p styletext-align justifyDeodorantet jane gjithashtu te domosdoshem dhe shume efektive Ata jane ne gjendje te mbajne lekuren te pa irrituar ju japin freski te kendshme parfum dhe butesi per ore te terabrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br