Këngëtarja superseksi Jennifer Lopez adhuron dizenjuesin Tom Ford. Së bashku me të dashurin e  saj Alex Rodriguez ajo ka vizituar dizenjuesin e famshëm.  Por jo më kot kanë shkuar, pasi Jennifer ka kërkuar që inicialet e saj të shënohen në makinën superluksoze të saj Rolls Royce e cila ka një vlerë prej 488 mijë dollarë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter