Foto arkiv

PUBLICITETGjirokaster 12 dhjetor 2015 NOAal- Bllokohen 12 klandestine te huaj ne Kakavije te cilet kishin kaluar ilegalisht kufirin nga Greqia per ne Shqiperibr
br
Gjate dites se sotme policia Kufitare e Kakavijes ne segmentin rrugor Llongo-Vrisera ne hyrje te fshatit Vrisera ka ndaluar 12 marokene te cilet po udhetonin me kembebr
br
Nga intervistimi rezultoi se klandestinet marokene kishin hyre nga kufiri jeshil me Greqine mbi piken e kalimit kufitar ne Kakavije per te shkuar ne Malin e Zibr
br
Mesohet se pas Shqiperise dhe Malit te Zi destinacioni perfundimtar i tyre ishte Gjermaniabr
br
Klandestinet jane derguar ne Qendren e Mbyllur Karec ne Tiraneaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix