Nga Express më 14 gusht 2011 në ora 10:46

Modelja dhe ylli i Big Brotherit, Imogen Thomas është paraqitur në një kalendar, përderisa ka veshur bikini të zeza.Bukuroshja e Uelsit është dukur e bukur dhe shumë adhurues të saj e kanë lavdëruar atë duke e kritikuar Giggsin që e kishte lënë bukuroshen.Kalendari është realizuar në Marbella të Spanjë për revistën “Glamour”.