p styletext-align justifyPolicia greke ka nxjerre foton e kamionit me 11 ton droge i ndaluar pese dite me pare ne Kakavije Sipas autoriteteve automjeti kishte targa shqiptare kishte leje nderkombetare qarkullimi dhe drejtues shqiptar Ky i fundit u arratis gjate kontrollit ne anen greke te kufiritbrbr
p styletext-align justifySikurse behet me dije gjate ushtrimit te kontrollit doganor u gjeten te ambalazhuara dhe te fshehura ne nje vend te posacem ne pjesen e pare te karrocerise 700 dengje me peshe te pergjithshme 1147 423 kilograme lende narkotike sipas gjasave kanabis sativa i paperpunuarbrbr
brbrLenda narkotike dhe automjeti u sekuestruan ndersa dosja i eshte dhene per ndjekje prokurorise se Janinesbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br