Dy shtetas shqiptarë, një mashkull dhe një femër kanë rënë në prangat e policisë greke për transport droge me qëllim trafikimin.


 Ndërkohë një shqiptar i tretë është shpallur në kërkim.


 Arrestimet u bënë në Kostur dhe Selanik.


Policia greke sekuestroi katër çanta me 98.2 kg kanabis.


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter