Juventusi u mposht me rezultatin 1-0 nga Olympiakos duke rrezikuar edhe kualifikimin në Ligën e Kampionëve.

Fitorja e Olympiakos erdhi nga goli i vetëm i takimit të cilin e shënoi shqiptari Pajtim Kasami në minutën e 36.

Heroi i këtij takimi, Kasami gjatë festimit të golit tregoi origjinën dhe u solidarizua duke festuar me shqiponjën. 

(d.d/BalkanWeb)