Sulmuesi maqedonas, Blagoja Gesouski, dhe mesfushori shqiptar Enkel Alikaj firmosën për Kastriotin. Maqedonasi është lojtari i gjashtë i huaj i afruar gjatë merkatos së kësaj vere. Te Kastrioti janë afruar 15 lojtarë të rinj, ndërkohë që nga ekipi janë larguar 9 futbollistë të sezonit të kaluar.

KASTRIOTITË ARDHUR (15): Argent Halilaj, Fatmir Caca, Erion Xhafa, Anton Grishi, Guido Tepshi, Kelvin Jushi, Boris Bakoviç, Roberto Alvizh, Frane Petreviç, Ante Zore, Kenan Ragipoviç, Liridon Leci, Enkel Alikaj, Blagoje GesouskiTË LARGUAR (9): Ilion Lika, Olsi Gocaj, Gentian Gjondeda, Antonio Rukavina, Vinko Buden, Pllumb Jusufi, Oriand Abazaj, Eleandro Pema, Olsi Teqja


Burimi: Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Merkure, 01 Shtator 2010
Shto dhe ti komentin tendEmri dhe e-maili