Këngëtarja e famshme, Iggy Azalea i ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj në Much Music Video Awards të dielën.


Bukuroshja 27-vjeçare kishte veshur një fustan ngjyrë rozë të çarë që ia tregonte format trupore bombastike në mënyrë perfekte.


Ajo performoi në skenë këngën e saj “Switch” dhe është nominuar për çmimin Most Buzzworthy International Artist. Këngëtarja është në konkurim me yje të muzikës si Kendrick Lamar, Lady Gaga, Lorde, dhe Ed Sheeran për marrjen e çmimit./Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter