Këngëtarja Orhidea Latifi a po që për publikun njihet si Kida në ditën e shtatë të kësaj jave do të fesojë ditëlindjen e saj. Mirëpo ajo që nga sot ka filluar të marrë urime nga kolegët e saj, miqtë dhe fansat.
E këto urime ajo po i pranon, pavarësisht asaj se thuhet se nuk është mirë të urohet para ditëlindjes. Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në ‘Facebook’ i ka falënderuar të gjithë ata që po e urojnë.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


“My lovely friends And fans , Un ditlindjen e kom me daten 21 dhjetor , por urimet i pranoj me qefin e madh edhe 2 dit para ditlindjes . Faleminderit , love ya” ishte shkrimi i këngëtares. /Indeksonline/