Kim Kardashian ka postuar dy foto të tjera seksi në adresën e saj në Twitter, duke u shprehur se është e mërzitur. Dhe, mërzitjen 31-vjeçarja ka vendosur ta ndajë me fansat e saj me këto foto.Blonde bombshell: The 31-year-old posted a photo of herself with blonde hair...and without trousers