Transmetuar me 13032016 - 0940
Pija eshte bere e njohur fale pretendimeve se mund ta sheroje kancerin Kjo pije eshte perdorur per vite te tera dhe forcon shume sistemin imun duke permiresuar gjakun dhe duke dhuruar energjibr
br
Duhet ta dini se kjo pije nuk ka shije te mire por nese e pini ate do te perfitoni efekte te mahnitshme Lajmi i mire eshte se kjo pije pergatitet lehte dhe nuk ju merr kohe me shume se dy minutabr
br
A ndjeheni te lodhur dhe ne depresion gjate gjithe kohes duke pasur mungese te energjise Duke e konsumuar kete pije ju do ti tejkaloni keto problemebr
br
Perberesit 1 limon 3 molle 1 kg panxhar 1 kg mjalte gjysme kg karota 3 kokrra portokallebr
br
Lani te gjithe perberesit dhe perzieni ata ne nje blender mikser per perzierjen e frutave Pasi ti perzieni do te perfitoni nje perzierje te kuqerremte Vendoseni perzierjen ne nje shishe dhe futeni ne frigoriferbr
br
Perdorimi Kjo pije natyrale duhet te merret ne mengjes ne nje stomak bosh Pini gjysme gote cdo mengjes

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix