brbrPor ndersa familjaret e personave te zhdukur mbajne syte nga qeveria me shpresen se do te kthejne eshtrat e te afermeve kryeparlamentari Veseli e kryeministri Mustafa kane peruruar nje memorial per to Kreu i qeverise i cili zbuloi kete permendore deklaroi se qeveria e tij eshte e perkushtuar qe te punoje per kete ceshtje dhe se do ta adresoje ate dhe ne Bruksel ne bisedimet me Beogradin Nga ana tjeter edhe kryetari i kuvendit Kadri Veseli tha se me kete permendore percohet nje mesazh per te gjithe familjaret e 1600 trupave te zhdukur Te pranishem ne kete perurim kane qene dhe te aferm te personave te shpallur te humburbrbr
brbrbrbr
brbrbrbr
brbrbrbr
br