Jurgen Kurti Artur KurtiNje detaj eshte bere publik sa i perket krimit ne familje diten e djeshme ku humbi jeten 50-vjecari Artur Kurti Per kete ngjarje policia arrestoi kunatin e tij Leonard Ristani qe e qelloi me thike dhe djalin e viktimes Jurgen Kurti 23 vjec si bashkepunetorbr
br
Behet fjale per nje lidhje jashtemartesore te viktimes me nje vajze 25-vjecare e cila ka qene edhe shkak per kerkesen per divorc nga bashkeshortja e tij Shpresa Kurti shkruan Balkanwebbr
br
Viktima Artur Kurti nuk e ka pranuar faktin se do te divorcohej nga e shoqja Shpresa dhe ne gjendje te dehur e kishte dhunuar edhe dy dite me pare Po keshtu thuhet se vajza 25-vjecare qe kishte lidhje me viktimen Artur Kurti ka mbetur shtatzenebr
br
Kjo lidhje jashtemartesore e viktimes ka bere qe ai te kishte probleme me bashkeshorten dhe kjo e fundit i kishte kerkuar divorcin Duke marre shkas nga dhuna e ushtruar ndaj gruas sa here ajo i kerkonte divorcin Shpresa Kurti kerkoi ndihme nga vellai i saj dhe djali Per kete arsye ata ndodheshin te dy ne shtepi mbreme kur 50-vjecari u shfaq ne deren e baneses me thike ne dore duke kercenuar bashkeshorten ngjarje qe perfundoi ne menyre tragjikebr
Si ndodhi krimi ne familje ne Tirane arrestohet daja dhe nipibr
Kush eshte 24-vjecari qe vrau babane jeta luksoze dhe biznesi i tij FOTObr
Krim ne familje ne ish-Bllok djali vret me thike babain pas perleshjes FOTObr
br


lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix