Ai  ka provuar se kriminelët e dënuar mund të ndryshojnë jetën e tyre dhe të vazhdojnë të ecin përpara.


Dhe të dielën Jeremy Meeks ka sfiluar për Philipp Plein Sport në  Milan Fashion Week.


Krimineli më i bukur, i cili është arrestuar për armëmbajtje pa leje, është bërë i famshëm për shkak të bukurisë së tij në vitin 2014 kur policia postoi një foto të tij në Facebook.


Pavarësisht se hyri shumë rastësisht në botën e modës, ai duket sikur kishte shume vite përvojë në pistë.


I veshur sportiv ai u shfaq shumë tërheqës./Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter