p styletext-align justifyKryeministri shqiptar Edi Rama ka uruar nga Prishtina pervjetorin e Pavaresise se Kosoves Me rastin e 9-vjetorit kreu i qeverise ka postuar nje seri fotosh ne Facebook dhe urimin Gezuar festen e Pavaresise ku flamuri i Kosoves shoqerohet nga ai kuq e zi Ne te njejtin postim z Rama shfaqet me bashkeshorten e tij znj Linda Rama perkrah politikaneve te vendit fqinj dhe trupen diplomatike ne Kosovebrbr
p styletext-align justify brbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br