//

Jozefina Topalli: " Si Kryetare e Kuvendit dua ti them Edi Ramës se është shumë i vonuar me deklaratat e tij të para pak minutave, sepse Kryetarja e Kuvendit prej mëse një ore i ka dhënë të gjitha mundësitë opozitës dhe i ka dhënë kohën për të shqyrtuar dhe për të parë projektligjin mbi SHISH-in.


E garantoj zotin Rama se ligji do kalohet. Nga ana tjetër, diversioni i tij pistë është i papranueshëm nga Kuvendi i Shqipërië.


Është mazhoranca që në sajë të reformave ka bërë të mundur që Shqipëria të jetë në NATO, kur ai protestonte për hyrjen në NATO.


Është ky parlament që në sajë të reformave ka bërë të mundur që ne të jemi krejt afër liberalizimit të vizave dhe është Edi Rama që në çdo sekondë, çdo ditë në Parlamentin Europian ka çuar njerëzit e tij për të punuar kundër liberalizimit të vizave.


Është Partia Demokratike që qysh në vitin 1992 dhe 1993 me partneritetin me NATO-n, Aleancën e Atlantikut ka bërë të mundur që të fillojnë negociatat dhe të hyjnë në rrugën e Anëtarësimit të Shqipërisë në NATO.


Pa dyshim hedh poshtë me neveri të gjitha diversionet e tij të pista dhe e garantoj se ligji do të votohet.


Print

Emailvar js_search_kriteria_more_than_mesg = "Ju lutem jepni një fjalë me më shumë se dy karaktere";
var tp = "k=255";
var pub_path = "/";
var search_mode = "";


GOFoto Galerimë shumë


Live
Seancat Plenare Live

Video Galeri

$j(document).ready(function($) {
createPlayerSI();
});
function createPlayerSI() {
var flashvars = {
file:"http://www.parlament.al/media/diplomacia_1.flv",
type:"video",
autostart:"false",
skin:"http://www.parlament.al/templates/NEModules/mediaModule/skins/player.swf",

frontcolor:"000000",
backcolor:"ffffff",
screencolor:"838f8d",
lightcolor:"32a6cb",

bufferlength:"1",
volume:"90",
repeat:"none",
quality:"true",
displayclick:"play",
stretching:"uniform",
controlbar:"over",
shuffle:"false",
mute:"false",
logo:"http://www.parlament.al/graphics/spacer.gif",
item :"0"
}
var params = {
allowfullscreen:"true",
allowscriptaccess:"always",
wmode:"opaque"
}

swfobject.embedSWF("http://www.parlament.al/templates/NEModules/mediaModule/player.swf", "previewSI34128145", "220", "125", "9.0.115", false, flashvars, params);
}Get the Flash Player to see this player.