Kukes 28 maj 2015 NOAal- Nje tentative trafikimi me synim prostituimin e nje vajze eshte parandaluar ne qytetin e Kukesitbr
br
Nga ana e uniformave blu u be arrestimi i dy shqiptareve te Kosoves Bylbyl Iseni 36 vjec banues ne Prishtine dhe Albert Dobratiqi 33 vjec banues ne Prishtine ndersa jane shpallur ne kerkim dy persona te tjerebr
br
Burime zyrtare nga policia thane per Noaal se personat e shpallur ne kerkim jane PB 25 vjec banues ne Elbasan dhe AS 19 vjece banuese ne Elbasanbr
br
Mesohet se te ndaluarit dhe te shpallurit ne kerkim ne bashkepunim me njeri-tjetrin kane tentuar te kalojne kufirin me Kosoven ne Piken e Kalimit Kufitar Morine me shtetasen e mitur E Z 17 vjece banuese ne Elbasan me qellim trafikimin e saj per ne Kosove per shfrytezim te prostitucionitbr
br
Lidhur me aktivitetin e tyre vijojne ende hetimetaynoaalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

PUBLICITETlang enUS

p idlastbrbr