Merkato


Edhe pse në sezonin e parë në historinë e tij në Superiore, Kukësi synon të jetë mes pretendentëve për titull. Këtë e tregojnë përforcimet e pafundme. Dje presidenti Safet Gjici ka firmosur edhe me mesfushorin Enkel Alikaj dhe mbrojtësin Renato Malota. Objektivat tona janë të qarta, synojmë të jemi mes pretendentëve dhe jo vetëm të luajmë për një vend në Kupat e Europës, tha presidenti


Kukësi firmos edhe me Alikajn dhe Malotën burimi: Gazeta S H Q I P Gazeta Shqip