Ajo tashmë është e angazhuar në audicionin e parë “Dance with me” ku kërcen sëbashku me aktorin Gent Bejko.

Por ta shikosh Nora Istrefin të kërcejë në një festë është diçka ndryshe dhe shumë joshëse.
Këngëtarja bukuroshe ka postuar një video në Instagram e cila shfaqet duke kërcyer në ditëlindjen e balerinës Klaudja Pepa.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};
SSSA
ASS