Një shtetas me iniciale N.K është plagosur me armë zjarri në Kurbin.


63-vjeçari është dërguar i plagosur në urgjencën e spitalit Laç.


Policia po punon për identifikimin e autorëve dhe po vijojnë hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. 


Vijon…


/Oranews.tv/


 


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter