pp
pp
pp
pp
p styletext-align leftNe nje ankete te zhvilluar javen qe shkoi lexuesit e revistes se njohur latine Amigo kane votuar se cila nga yjet e shoubiznesit me prejardhje nga Ameika Latine ka te pasmet me te bukurap
p styletext-align leftDhe keta lexues eshte dashur te zgjedhin ne mes te Jennifer Lopez Shakira-s Eva Mendes Eva Longorias dhe Sofia Vergaras Dhe shumica e lexuesve kane zgjedhur si me te mirat te pasmet e Jennifer Lopez-itp
p styletext-align leftNdoshta vendim i lexuesve eshte ndikuar nga koncertet e fundit qe ka mbajtur Jennifer Lopez ku ajo nuk ka ngurruar aspak qe te nxjerr ne pah armen e saj kryesore pra te pasmet e saj te bujshmep
p styletext-align leftSic dihet ajo shume vite me pare pikerisht kete pjese te trupit e ka siguruar per 27 milione dollare ne rast se i ndodh ndonje aksident Ne kete ankete ajo ka marre 29 per qind te votave te lexuesve duke kryesuar bindshem pra kandidateve te tjerap
p styletext-align leftMenjehere pas saj vjen ylli tjeter i Hollivudit aktorja Eva Mendes e cila ka rrembyer 20 per qind te votave Vendi i trete i ka takuar kengetares se famshme kolumbiane Shakira e cila eshte dashur te kenaqet me 18 per qind te votavep
p styletext-align leftVendi i katert shkon per yllin e serise se popullarizuar Desperate Housewives Eva Longoria e cila ka marre 17 per qind te votave derisa Sofia Vergara eshte e fundit me 16 per qind te votavep
p styletext-align leftMund te themi se ka qene nje konkurrence mjaft e ashper mes Eva Mendes Eva Longoria Shakira dhe Sofia Vergara pasi diferenca mes tyre ishte mjaft e vogelp
p styletext-align leftNe kete ankete kane marre pjese mbi 20 mije lexues mirepo ka pasur kritika qe ne kete perzgjedhje nuk jane perfshire edhe disa bukuroshe tjera latine te cilat njihet per format e jashtezakonshme te trupit sidomos te pasmetp
p styletext-align rightShekulli Online Pergatiti ELp


br styleclearboth