Transmetuar më 03.12.2015 - 14:30Një fotografi e publikuar dje në media ku Aurela Hoxha shihej duke darkuar në shoqërinë e fituesit të Big Brother, Vesel Kurtishaj, bëri që të përflitej për një lidhje të mundshme mes tyre.Këto zëra u shtuan edhe më tej, duke qenë se si Aurela edhe Veseli janë vetëm, pas divorcit të saj dhe përfundimit të bashkëjetesës së tij me Tea Zhulin, një tjetër protagoniste e reality show.Por modelja e përfshirë dhe në botën e ekranit ka hedhur poshtë çdo dyshim.Në një postim në Instagram ajo shkruan, “Ditën që do jem në lidhje, do t’ju dërgoj foto me cilësi të dashur miq, gazetarë... Kështu që shijoni darkat tuaja, pa u shqetësuar të më fotografoni, pasi nuk bëni lajm, veç “zhurmë”./a.y/noa.al

Në lidhje? Aurela Hoxha dhe Vesel Kurtishaj fotografohen bashkë |FOTO


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/10)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
PasPUBLICITET


lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});