Për shkak të Emergjencave Civile dhe zjarreve që kanë përfshirë vendin janë ndërprerë fluturimet në Llogara Air Games.


Flakët që kanë përfshirë Majën e Qorres në afërsi të Parkut Kombëtar të Llogarasë dhe ndërhyrja me helikopter ka bërë që këto fluturime të anulohen.


Llogara Air Games do të rifillojë fluturimet pas stabilizimit të situatës.


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter