Njihuni me Antian Asllanin. Djaloshin nga Peja i cili fitoi garën ndërkombëtare të lancuar nga Departamenti Amerikan i Shtetit për dizajnimin e logos për nder të ditës botërore të lirisë së shtypit.


Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë me anë të një postimi në faqen zyrtare poston foton e djaloshit


Logoja e Antianit do të përdoret në të gjitha ambasadat amerikane nëpër botë, në Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit që është me datë 3 maj, dhe gjatë vitit për ta promovuar lirinë e medias. Bashkohuni në urimet tona për këtë arritje madhështore të Antianit dhe shpërndajeni me miq, thuhet në postimin e ambasadës amerikane”


Antian Asllani and Ambassador Delawie.


13151697_1404981296194688_4566336779428761835_n


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter