Lojtari i Barcelonës, Gerard Pique do të mungojë në dasmën e shokut të tij, Messi sepse ai nuk e ka ftuar për shkak të marrëdhënies jo të mirë që kanë partneret e tyre.


Hatërmbetja mes të fejuarës së Messi-t, Antonella Roccuzzo dhe Shakirës ka ndodhur kur Pique nisi romancën e tij me këngëtaren. Kjo gjë ka ndodhur pasi lojtari 30-vjeçar ka përfunduar lidhjen me Nuria Tomas, e cila është shoqja e ngushtë e Antonella për të nisur marrëdhënien e tij të re, që u finalizua me martesë.


Duket se Messi nuk e ka ftuar shokun e tij të skuadrës, në mënyrë që të mos ketë asnjë problem mes ish-të dashurës së të fejuarës me yllin e Waka Waka.


/oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter